Reference a certifikace

certifikat-royalrk

Naše certifikace a oprávnění

certifikat-royalrk

Realitní kancelář Royal byla založena v roce 1990 jako soukromá ryze česká firma. Od počátku vzniku firmy byl majiteli kladen důraz na odbornou znalost všech zaměstnanců v profesích, které firma dnes zajišťuje. Od poloviny roku 1993 firma sídlí ve vlastním objektu v Praze 1, Lazarská 5.

Během své více než dvacetileté činnosti se firma zařadila ke stabilním realitním kancelářím. Je jedním ze zakládajících členů Asociace realitních kanceláří České republiky. Do dnešní doby bylo uzavřeno prostřednictvím kanceláře několik tisíc obchodních případů. K významným prodejům patří především prodej hotelu Evropa na Václavském náměstí, administrativní budova Commerzbank na Praze 2 nám. I.P.Pavlova, administrativní budova v Praze 6 (býv. VÚMS), administrativní budova na Letné v Praze 7, Hlubočepský zámeček, zámek Bečváry, developerský projekt ve Zličíně, nádherný bytový dům na Malé Straně a další.

certifikat-royalrk certifikat-royalrk certifikat-royalrk certifikat-royalrk certifikat-royalrk

Reference

Během 27 leté realitní činnosti jsme uspokojili mnoho klientů, kteří se k nám neustále vracejí a doporučují nové klienty. Jedná se o klienty z podnikateské, kulturní a politické sféry. Významnými klienty jsou samozřejmě i sokromé osoby. Kancelář také obdržela několik ocenění. Již několik let jsme sponzorem projektu chráněného bydlení Akce Cihla. Sponzorovali jsem též i divadelní hru v divadle Ungelt. Při návštěvě divadla se můžete přesvědčit, že naše kancelář je na seznamu dárců židlí. Budeme rádi, když rozmnožíte naše spokojené klienty.


Ze světa Asociace Realitních Kanceláří

ark-royalrk ark-royalrk

Napsali o nás

napsali-o-nas-royalrk
www.sreality.cz www.reality.cz www.immo2.cz www.hyperinzerce.cz www.realitymix.cz www.pozemky.cz www.mpss.cz www.realcity.cz